Drugii Panel Mamin San

Velika proslava godišnjice Škole za trudnice "Mamin san", ozdrzana je , 18.juna, u hotelu Falkensteiner.

Panel “Mamin san” 2 o najčešćim problemima koji muče buduće roditelje, vodic kroz trudnocu, znacaju maticnih celija,  ishrani odojceta i osnovama emotivnog razvoja kroz NTC učenje.Kako je škola usmerena na dobrobit trudnica i porodilja, i ovaj prvi rođendan bio je obeležen u tom znaku. Sve trudnice su dobile mogućnost besplatne edukacije od vodećih stručnjaka iz oblasti usko vezanih za porođaj i roditeljstvo, kao i mnoštvo poklona, koji će im biti od koristi i u trudničkim danima, a naročito nakon porođaja.

U okviru proslave organizovan je Panel sa četiri stručna predavanja namenjena edukaciji budućih roditelja.

Vise od 250 trudnica je doslo da zajednički, kroz edukaciju, proslavimo naš prvi rođendan.

Panel je predavanjem "Vodič kroz trudnoću" otvorio dr Igor Plješa, ginekolog.

Drugo predavanje na temu "Temperatura i grčevi kod novorođenčeta", vodio je  pedijatar dr Radovan Lukesević, a o osnovama emotivnog razvoja govorila je  dr Marija Barać.

Nedoumice o  ishrani odojčeta budućim i sadašnjim roditeljima rešavala je nutricionista Živka Vlajković.